> David Kašpárek malování a dekorace Tapetářské práce

Naše služby

Tapetářské práce

Přestože převážně v interiérech obvykle malujeme, máme bohaté zkušensti s lepením tapet.

Tapety v současné době opět získávají na popularitě, zejména jako solitérní dekorativní prvek pro ozvláštnění interiéru často v kombinaci s kontrastní malbou, nebo jako bordury s dětskými motivy v dětských pokojích.

Na výběr je na trhu z velkého množství moderních materiálů, které se mohou pochlubit veselými tóny, velkými dekory, plasticitou a dalšími efekty. Pro skvělý výsledek je většinou nutná dokonalá úprava podkladu.

Vynilové tapety mají oproti běžným tapetám mnoho výhod. Tyto tapety na zeď jsou výborně omyvatelné, dají se snadno odlepit od zdi (jsou nalepovací) a jsou velmi moderní. Jsou velmi trvanlivé neboť kombinují vlastnosti papíru a plastu.

Sklovláknité tapety je bezalkalická skleněná příze, které zaručuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození a otěru. Jsou omyvatelné a paropropustné, s dostatečnou požární odolností, vhodné pro alergiky. Vybírat je možné mezi hladkými či plastickými povrchy. Textilní bezešvé (stěrkové) tapety je suchá směs složená z přírodních surovin (bavlna, vlna, hedvábí, len, viskóza, celulóza, minerální látky, kamenná drť ) s přídavkem zušlechťujících přísad (satén, slída, vlitry, posypy), která přilne k jakémukoliv podkladu.

Samolepicí tapety jsou oblíbené pro svojí snadnou aplikaci i nezkušenými amatéry, přesto je potřeba dát si pozor, aby se pod tapetu nedostal vzduch, který způsobuje vznik bublin. Zejména pokud je tapetovaná plocha velká.

 

 

 

 

logo spodni

Maliřství, natěračství, fasády, podlahy, sadrokarton, obkladyvýškové práce, tapetářské práce...

Adresa

Pod Valy 201/4, Přerov

(+420) 603766317

info@malovani-dekorace.cz

(+420) 603 766 317

Pon - Pát: 7:00 - 18:00

Nabízené služby

Malby a nátěry

Produkty

Sádrokartonářské práce

Pokládka podlah

Obkladačské práce