> David Kašpárek malování a dekorace Sádrokartonářské práce

Naše služby

Sádrokartonářské práce

Potřebujete-li zhotovit podhledy, předsazené stěny, příčky, nové stropy, rozdělit kancelář nebo místnost, nebo rekonstruovat půdní vestavby, jsme tu právě pro vás.

S dlouholetými zkušenostmi a spolehlivými zaměstnanci pracujeme precizně, přesně a rychle. Pracujeme s kvalitním sádrokartonem a provádíme veškeré sádrokartonářské práce.

Ať už v panelákových, nebo rodinných domech a jiných budovách. Po konzultaci s vámi navrhneme, zaměříme a spočítáme celou vaši představu. Po vzájemné dohodě se pustíme do provádění sádrokartonářských prací i těch, které s touto činností souvisejí.


Sádrokarton

Sádrokarton neslouží jak nosná konstrukce. Je vhodný pro vnitřní potřebu místností. Je to levný, tvarově stálý a odolný materiál. Vyrábí se v deskách, různých průměrů a velikostí. Tyto desky jsou tvořeny ze sádry, vysokopevnostního kartonu a minerálních vláken. Připevňujeme jej na ocelové profily nebo dřevěné latě. Sádrokartonové desky se lehce opracovávají. Jejich montáž je snadná, bezproblémová. Nenáročná na práci, protože sádrokarton je lehký, má nízkou hmotnost. Další výhodou je jeho energetická nenáročnost. Existuje několik druhů sádrokartonových desek. Do koupelen a kuchyní doporučujeme sádrokarton více odolný proti vlhkosti, než do jiných místností.

Práce se sádrokartonem

Při práci se sádrokartonem zajistíme požární, izolační a protihlukové řešení. Používáme k tomu skelnou nebo kamennou vatu, kterou připevníme přímo na sádrokartonovou desku. Dřevěnou či kovovou konstrukci sádrokartonového systému obložíme parotěsnými nebo paropropustnými fóliemi. Ke zpevnění spojů mezi deskami používáme samolepící nebo papírové výztužné pásky. Vytvořené dírky nebo nerovnosti z montáže zakrýváme tmely. Sádrokartonářské práce v naší firmě vykonávají kvalifikovaní, spolehliví a zkušení pracovníci. Pracují tak, aby v co nejmenší míře narušovali chod vaší domácnosti. Po své vykonané práci uklidí a odvezou zbytky materiálu. Proto neváhejte kontaktovat naši firmu.


Co SÁDROKARTON dokáže

  • Snížit stropy
  • Změnit rozvody vody, elektriky
  • Přidat příčku
  • Upravit stěny, design místností
  • Předělat bytové jádro
  • Vybudovat půdní vestavbu

 

 

logo spodni

Maliřství, natěračství, fasády, podlahy, sadrokarton, obkladyvýškové práce, tapetářské práce...

Adresa

Pod Valy 201/4, Přerov

(+420) 603766317

info@malovani-dekorace.cz

(+420) 603 766 317

Pon - Pát: 7:00 - 18:00

Nabízené služby

Malby a nátěry

Produkty

Sádrokartonářské práce

Pokládka podlah

Obkladačské práce