> David Kašpárek malování a dekorace Naše služby

Naše služby

Potřebujete-li zhotovit podhledy, předsazené stěny, příčky, nové stropy, rozdělit kancelář nebo místnost, nebo rekonstruovat půdní vestavby, jsme tu právě pro vás.

S dlouholetými zkušenostmi a spolehlivými zaměstnanci pracujeme precizně, přesně a rychle. Pracujeme s kvalitním sádrokartonem a provádíme veškeré sádrokartonářské práce.

Ať už v panelákových, nebo rodinných domech a jiných budovách. Po konzultaci s vámi navrhneme, zaměříme a spočítáme celou vaši představu. Po vzájemné dohodě se pustíme do provádění sádrokartonářských prací i těch, které s touto činností souvisejí.


Sádrokarton

Sádrokarton neslouží jak nosná konstrukce. Je vhodný pro vnitřní potřebu místností. Je to levný, tvarově stálý a odolný materiál. Vyrábí se v deskách, různých průměrů a velikostí. Tyto desky jsou tvořeny ze sádry, vysokopevnostního kartonu a minerálních vláken. Připevňujeme jej na ocelové profily nebo dřevěné latě. Sádrokartonové desky se lehce opracovávají. Jejich montáž je snadná, bezproblémová. Nenáročná na práci, protože sádrokarton je lehký, má nízkou hmotnost. Další výhodou je jeho energetická nenáročnost. Existuje několik druhů sádrokartonových desek. Do koupelen a kuchyní doporučujeme sádrokarton více odolný proti vlhkosti, než do jiných místností.

Práce se sádrokartonem

Při práci se sádrokartonem zajistíme požární, izolační a protihlukové řešení. Používáme k tomu skelnou nebo kamennou vatu, kterou připevníme přímo na sádrokartonovou desku. Dřevěnou či kovovou konstrukci sádrokartonového systému obložíme parotěsnými nebo paropropustnými fóliemi. Ke zpevnění spojů mezi deskami používáme samolepící nebo papírové výztužné pásky. Vytvořené dírky nebo nerovnosti z montáže zakrýváme tmely. Sádrokartonářské práce v naší firmě vykonávají kvalifikovaní, spolehliví a zkušení pracovníci. Pracují tak, aby v co nejmenší míře narušovali chod vaší domácnosti. Po své vykonané práci uklidí a odvezou zbytky materiálu. Proto neváhejte kontaktovat naši firmu.


Co SÁDROKARTON dokáže

  • Snížit stropy
  • Změnit rozvody vody, elektriky
  • Přidat příčku
  • Upravit stěny, design místností
  • Předělat bytové jádro
  • Vybudovat půdní vestavbu

 

Nabízíme pokládku širokého sortimentu kvalitních podlahových krytin - koberce, PVC podlahy, korkové podlahy, linoleum, dřevěné podlahy, laminátové podlahy. Naši hlavní činností je realizace podlahových projektů a poradenství.

Pokládka plovoucí podlahy

V pokládání plovoucí podlahy máme mnohaleté zkušenosti. Ačkoli pokládku plovoucí podlahy zvládne i šikovný domácí kutil, doporučujeme přenechat pokládku podlahy renomované firmě. Podkladový povrch pro podlahu musí být rovný, povolená je jen minimální nerovnost - 2 mm na dvoumetrové lati. Velmi často je tak nutné podklad předem vystěrkovat vhodnou stěrkovací hmotou do roviny. Následně musí tento základ dostatečně vyschnout - většinou několik dnů. Při vlastním pokládání lamel se pak musí počítat s tím, že po položení plovoucí podlaha ještě "pracuje" a v případě vlhkosti v místnosti se může roztáhnout. S tím vším přitom odborné firmy počítají a pokládka plovoucí podlahy je tomu přizpůsobena. Ve většině případů totiž nestačí pouze zakoupit lamely a mít rovný podklad. Pod plovoucí podlahy se totiž umisťuje ještě parotěsná fólie a často i kročejová izolace, která pomáhá k odhlučnění podlahy. Dále jsou potřeba ukončovací a přechodové profily, akrylát, lepidla a další doplňky. Odborná firma také odhadne, kolik procent plochy bude potřeba na prořez. Existuje mnoho dalších faktorů, které mohou výslednou kvalitu položení plovoucí podlahy ovlivnit. Z tohoto důvodu důrazně doporučujeme přenechat položení podlahy renomované firmě a vyvarovat se tak možným problémům s kvalitou či vzhledem podlahy v budoucnu.

 

 

 

Přestože převážně v interiérech obvykle malujeme, máme bohaté zkušensti s lepením tapet.

Tapety v současné době opět získávají na popularitě, zejména jako solitérní dekorativní prvek pro ozvláštnění interiéru často v kombinaci s kontrastní malbou, nebo jako bordury s dětskými motivy v dětských pokojích.

Na výběr je na trhu z velkého množství moderních materiálů, které se mohou pochlubit veselými tóny, velkými dekory, plasticitou a dalšími efekty. Pro skvělý výsledek je většinou nutná dokonalá úprava podkladu.

Vynilové tapety mají oproti běžným tapetám mnoho výhod. Tyto tapety na zeď jsou výborně omyvatelné, dají se snadno odlepit od zdi (jsou nalepovací) a jsou velmi moderní. Jsou velmi trvanlivé neboť kombinují vlastnosti papíru a plastu.

Sklovláknité tapety je bezalkalická skleněná příze, které zaručuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození a otěru. Jsou omyvatelné a paropropustné, s dostatečnou požární odolností, vhodné pro alergiky. Vybírat je možné mezi hladkými či plastickými povrchy. Textilní bezešvé (stěrkové) tapety je suchá směs složená z přírodních surovin (bavlna, vlna, hedvábí, len, viskóza, celulóza, minerální látky, kamenná drť ) s přídavkem zušlechťujících přísad (satén, slída, vlitry, posypy), která přilne k jakémukoliv podkladu.

Samolepicí tapety jsou oblíbené pro svojí snadnou aplikaci i nezkušenými amatéry, přesto je potřeba dát si pozor, aby se pod tapetu nedostal vzduch, který způsobuje vznik bublin. Zejména pokud je tapetovaná plocha velká.

 

 

 

 

logo spodni

Maliřství, natěračství, fasády, podlahy, sadrokarton, obkladyvýškové práce, tapetářské práce...

Adresa

Pod Valy 201/4, Přerov

(+420) 603766317

info@malovani-dekorace.cz

(+420) 603 766 317

Pon - Pát: 7:00 - 18:00

Nabízené služby

Malby a nátěry

Produkty

Sádrokartonářské práce

Pokládka podlah

Obkladačské práce